Chata Vrchlabí Privat 246

Malebné zázemí Privat 246 se nachází v blízkosti ski areálu Bubákov a Herlíkovice (300m). Privát hosté naleznou při cestě z Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn. Odbočka přes Labe je cca 2 km od centra Vrchlabí a 10 km od Špindlerova Mlýna.

Ubytování Privat 246:
Objekt nabízí nově zařízené 2,3, 4 a 5-ti lůžkové stylově a moderně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, internetovým připojením, SAT a TV, plně vybavená kuchyně, kde si mohou hosté sami uvařit, možnost objednání snídaní za 70 kč.

Venkovní posezení na zahradě s grilem, úschovna kol a lyží, půjčovna lyží. Hlídané parkoviště se nachází přímo před domem, snadno přístupné z hlavní silnice.

Poloha a okolí:
Vzhledem ke své poloze je privát ideálním místem pro strávení jak letní dovolené s koupáním v nedalekém aquaparku (Špindlerův mlýn), výlety do krkonošské přírody (rozhledna Žalí), cykloturistikou, rybařením, houbařením, sjíždením Labe na kánoích, tak především pro zimní sporty v přilehlém lyžařském areálu Herlíkovice.

Zajímavosti v okolí:
Luční hora Luční hora je nejvyšší vrchol Českého hřbetu (1547 m) ve východní části Krkonoš. Je součástí přírodní rezervace. Vrchol hory je holý, plochý, poměrně rozlehlý a je úplně bez kleče. Svahy jsou pokryty horskými loukami a porosty kleče. K jihozápadu spadá horský masív příkře do Dlouhého dolu, k severu mírně sestupuje k Bílé louce. Na jihovýchodě přechází do Modrého dolu, na východě je oddělen Lučním sedlem od Studniční hory. Na svazích spadajících do Dlouhého dolu jsou lavinové terény. Vrchol leží v přísně chráněné I. zóně KRNAP, proto na něj není přístup povolen. Nejblíže vede zimní tyčové značení na jihovýchodním svahu okolo pamětní desky ruských letců. Na západně a severozápadě hory probíhá stará Bucharova cesta, po níž vede červená turistická značka spojující Luční boudu a Špindlerův Mlýn.

Labská přehrada Vodní nádrž na horním toku řeky Labe nacházející se při jižním okraji Špindlerova Mlýna. Byla vybudována jako ochrana před povodněmi v letech 1910 - 1916. Je nejhořejším stupněm soustavy vodních děl na Labi, který zachytává převážnou část sněhových vod ve střední části Krkonoš. Její plocha je 40 ha a délka vodní nádrže kolem jednoho kilometru. Hráz je vysoká 41 m, dlouhá 154 m a šířka 55 m. V 80. letech byl přes přehradní zátoku vybudován 120 metrů dlouhý silniční most s nejvyšším pilířem o výšce 30 m. Od roku 1994 pracuje v hrázi malá vodní elektrárna. Není tady možnost koupání, protože břehy jsou strmé a chybí tady jakékoliv zázemí.

Chata Vrchlabí Privat 246 - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenChata Vrchlabí Privat 246 - K hotelu přísluší parkovištěChata Vrchlabí Privat 246 -  je k dispozici připojení na internetChata Vrchlabí Privat 246 - Televize umožňuje příjem satelitních programůChata Vrchlabí Privat 246 - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouChata Vrchlabí Privat 246 - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouChata Vrchlabí Privat 246 - Pokoje jsou vybaveny televizoremADRESA
Chata Privat 246, Za Řekou 246
Vrchlabí 54302 Česká Republika
chalupa-vrchlabi-privat246@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Chata Privat 246 ubytování Vrchlabí Aktuální počasí zataženo

Doporučte tyto stránky: